همیشه برای بهترین بودن در سایت نیاز هستش که
بعضی امکانات جدا فعال بشن

پلاگین های توسعه یافته ما یکی از مزیت های مهم برای بهبود بخشیدن به وب سایت شما هستش.علاوه برآن هوک های اختصاصی و مهم برای شما میتونه وب سایتتان را منحصر بفرد کنه.

با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود.

به محصولات اعتماد کنید

وب سایت شما و وب سایت مشتری های شما بسیار ارزشمند هستند. شما باید به محصولاتی که قدرت پردازش یک وب سایت را دارند اعتماد کنید.

امنیت بالای محصولات

ما هنگام توسعه محصولات خود امنیت را جدی می گیریم. راحت باشید بدانید که ما پشت شما هستیم. به هیچ عنوان به افزونه های قدیمی برای وب سایت های خودتان و مشتری خود اعتماد نکنید.

رضایت تضمین شده

ما 5 روز ضمانت بازگشت وجه را ارائه می دهیم، اگر از خرید های خود راضی نبودید ما بدون قید و شرط مابه تفاوت هزینه را به شما بر میگردانیم

قیمت گذاری مناسب

یک اشتراک، یک بار هزینه برای سرویس های ویژ با آپدیت های رایگان و پشتیبانی همیشگی برای توسعه یافته ها در پیشگامان فرداد

مجموعه توسعه پیشگامان فرداد آرتا.

ما برای شما و برای وب سایت های شما در تجارت آنلاین الکترونیک ابزارهای مدیریت کسب و کار را برای تغییر و اجرای استراتژی ها ارائه می دهیم

تیم توسعه پیشگامان فرداد آرتا واقع در استان گیلان شهرستان رودسر یک تیم مستقل از چند جوان برنامه نویس و توسعه دهند می باشد، این تیم که با دانش فنی خود در زمینه های توسعه وب سایت و خدمات میزبانی وب و پشتیبانی اقدام به ارائه خدمات به مشاغل مختلف جهت راه اندازی و توسعه وب سایت نموده است، همچنین با اجرای نرم افزار های تحت وب به صورت آنلاین برای آن دسته از افرادی که اقدام به راه اندازی مدرسه های آنلاین و یا مسائل مربوط به زندگی آنلاین می باشد را اجرا نموده است.

امکان توسعه توسط همه

برای بعضی از افزونه هایمان امکان توسعه برای توسعه دهندگان محفوظ است

    • توسعه ظاهر و کدها
    • ویرایش و حذف کدهای غیر استاندارد توسط همه
    • ثبت جدیدترین و بروزترین کدها توسط توسعه دهندگان
    • اظافه یا حذف قابلیت ها
    • لایسنس های متفاوت و…

مورد اعتماد شرکت ها،سازمان های کوچک و کاربران
بیش از 2.555 روز خدمات دهی به صورت آنلاین و حضوری به مشتریان.

هرچیزی که برای یک سایت نیاز دارید

رونق یک سایت و بهبود نیاز های یک سایت قطعا نیازمند یک ظاهر زیبا و دستیارهای کمکی برای سایتتان است.