0 0

درباره ما

در باره ما بیشتر بدانید

ما کی هستیم؟

مجموعه پیشگامان فرداد آرتا در سال 1397 راه اندازی شد. فعالیت ما تماما به صورت آفلاین بدون داشتن سایت انجام میشد، مشتریان و کاربران ما از سال 1393 با ما در ارتباط می باشند

ما برای شما و برای وب سایت های شما در تجارت آنلاین الکترونیک ابزارهای مدیریت کسب و کار را برای تغییر و اجرای استراتژی ها ارائه می دهیم تیم توسعه پیشگامان فرداد آرتا واقع در استان گیلان شهرستان رودسر یک تیم مستقل از چند جوان برنامه نویس و توسعه دهند می باشد، این تیم که با دانش فنی خود در زمینه های توسعه وب سایت و خدمات میزبانی وب و پشتیبانی اقدام به ارائه خدمات به مشاغل مختلف جهت راه اندازی و توسعه وب سایت نموده است، همچنین با اجرای نرم افزار های تحت وب به صورت آنلاین برای آن دسته از افرادی که اقدام به راه اندازی مدرسه های آنلاین و یا مسائل مربوط به زندگی آنلاین می باشد را اجرا نموده است.

بیش از 2.555 روز خدمات دهی به صورت آنلاین و حضوری به مشتریان.

متفاوت اما حرفه ای

همیشه برای بهترین بودن در سایت نیاز هستش که امکانات سایتش ما کامل باشد

پلاگین های توسعه یافته ما یکی از مزیت های مهم برای بهبود بخشیدن به وب سایت شما هستش.علاوه برآن هوک های اختصاصی و مهم برای شما میتونه وب سایتتان را منحصر بفرد کنه. با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود.