خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

جدیدترین تیزر GALAX GeForce RTX 3090 HOF – گرافیکی با نمایشگر

کارت گرافیک

جدیدترین تیزر GALAX GeForce RTX 3090 HOF – گرافیکی با نمایشگر

جدیدترین تیزر GALAX GeForce RTX 3090 HOF در وب سایت شرکت منتشر شده و به نظر می‌رسد ما به زودی شاهد عرضه آن خواهیم بود. GALAX تایید کرده که گرافیک جدید خود را در دو نسخه منتشر می‌کند اما هر دو نمونه از یک نمایشگر بزرگ بهره می‌برند که به کارت گرافیک متصل است. این صفحه نمایش حالا با نام HOF Panel III شناخته می‌شود. همچنین اطلاعات مختلفی شامل سرعت کلاک، حرارت یا داده‌های دیگر سنسورها را نمایش خواهد داد.

باندل کارت گرافیک GeForce RTX 3090 HOF شامل یک پایه پشتیبان (برای پشتیبانی از قراردادن کارت گرافیک به شکل افقی)، یک کابل گسترش دهنده سفید، یک جفت دستکش HOF و کابلی با یک کلیک (احتمالا به عنوان یک سوییچ بایوس) می‌باشد.

جدیدترین تیزر GALAX GeForce RTX 3090 HOF نمایشگر عظیم آن را نشان می‌دهد

جدیدترین تیزر GALAX GeForce RTX 3090 HOF

GALAX GeForce RTX 3090 HOF ظاهرا از مدار VRM با 26 فاز بهره می‌برد که بیشترین میزان در بین تمام کارت گرافیک‌های فعلی RTX 3090 می‌باشد. متأسفانه تصاویر به قدری با کیفیت نیستند تا متوجه شویم کدام توسط Vcore (پردازنده گرافیکی) و کدام توسط Vmem (حافظه) استفاده می‌شوند. پاور استیج‌ها نیز زیر هیت سینک پنهان شده‌اند.

در تصاویر به خوبی مشخص شده که GeForce RTX 3090 HOF از سه کانکتور 8 پین برق، یک کلید ویژه OC BIOS، نقاط اندازه گیری ولتاژ برای اورکلاک و غیره بهره می‌برد.

تصاویر برد GALAX RTX 3090 HOF

این کارت گرافیک نمونه اولیه براساس چیپ GA102-300 می‌باشد که پشتیبانی از NVLink و 24 ماژول حافظه را روی هر دو سمت PCB در اختیار دارد. مشخصا این کارت نمونه NVIDIA GeForce RTX 3090 می‌باشد اما این احتمال وجود دارد که GALAX در آینده یک مدل GeForce RTX 3080 یا حتی GeForce RTX 3080 Ti را به بازار عرضه کند، هر چند که چنین برنامه‌ای هنوز تایید نشده است.

تیم مسئول توسعه این کارت سفارشی شامل چندین اورکلاکر مشهور از جمله تیم TecLab با رهبری Ronaldo Buassali یا تیم HOF با رهبری Mad Tse (اورکلاکری که برای خود Galax کار می‌کند) می‌شود. همانطور که احتمالا متوجه شده‌اید، این کارت گرافیک برای گیمرها نخواهد بود بلکه برای اورکلاک حرفه‌ای با نیتروژن مایع می‌باشد. سری HOF معمولا در رویدادهای اورکلاک که توسط Galax حمایت می‌شود، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تصاویر برد GALAX RTX 3090 HOF

بیشتر بخوانید: حرارت 98 درجه ای Core i9 11900KF – داغ به مانند راکت

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *