خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

سیستم پیشنهادی حرفه‌ای گیمینگ آئوروس GIGABYTE AORUS

دسته‌بندی نشده

سیستم پیشنهادی حرفه‌ای گیمینگ آئوروس GIGABYTE AORUS

یکی از مهمترین خصوصیات یک سیستم گیمینگ حرفه ای، ست کردن قطعات آن با حداکثر سازگاری است. وقتی تمامی‌ اجزای قطعات سخت افزاری شما از یک برند باشد، هم از نظر ظاهری با یکدیگر همخوان و زیبا می‌شوند، و هم از نظر سخت افزاری امکانات بیشتری را می‌توانید از سیستم خود بدست آورید. مهمتر از همه، امکان مجتمع سازی نرم افزاری بین قطعات مختلف را دارید. شرکت گیگابایت که از جمله تولید کنندگان مطرح و درجه اول جهان در عرضه قطعات سخت افزاری گیمینگ است که در اکو سیستم سازی قطعات مختلف کامپیوتر با یکدیگر بسیار موفق عمل کرده است. وقتی مادربرد، رم، کارت گرافیک، کیس و همه‌ی قطعات سیستم شما به شکل حداکثری از برند گیگابایت باشد، به راحتی می‌توانید کلیه قطعات را از طریق یک برنامه واحد، مدیریت کنید. از نظر نورپردازی نیز، تمام قطعات خود را می‌توانید از طریق یک برنامه واحد به نام RGB Fusion 2.0 مدیریت کنید. در نهایت چه چیزی بهتر از اینکه هم از نظر پرفورمنس و کارایی، و هم از نظر ظاهری تمامی‌ قطعات شما در نهایت سازگاری باشند.

این مطلب اختصاصی برای پیشنهاد سیستم‌های گیمینگ تمام آئوروسی است. قطعات پیشنهاد شده صرفا از خانواده گیمینگ AORUS گیگابایت هستند تا در یک اکو سیستم واحد ست شوند. امروز در مجموع 4 سیستم رده بالای گیمینگ را در دو رنج مختلف بودجه پیشنهاد می‌کنیم که همه‌ی آنها در بازار ایران موجود هستند. این مقاله هیچ اسپانسری ندارد و صرفا به دلیل درخواست مخاطبین عزیز، برای پیشنهاد یک سیستم کاملا آئوروسی از برند گیگابایت تهیه و به روز رسانی می‌شود. بدیهی است محصولات خانواده آئوروس گیگابایت بسیار فراتر از محصولات موجود در ایران است و در آینده با موجودی جدیدتر قطعاتی مانند موس، کیبرد و واترکولر آئوروس، این مقاله به روز رسانی خواهند شد. همچنین در صورت موجودی کارتهای گرافیک رده متوسط و رده پایین آئوروس، سیستم های مبتنی بر بودجه های محدودتر، به این مقاله اضافه خواهند شد.

بدون معطلی برویم به سراغ اولین پیشنهاد:

ست سیستم گیمینگ شماره 1 آئوروس:

سیستم پیشنهادی حرفه‌ای گیمینگ آئوروس GIGABYTE AORUS

اولین پیشنهاد را به نام AMD آغاز می کنیم که الحق و والانصاف پردازنده های سری 5000 آن در گیمینگ غوغا کردند. سیستم فوق مبتنی بر پلتفرم X570 است و مجهز به 32 گیگابایت رم Aorus RGB فرکانس 3600 مگاهرتز و تایمینگ CL18 است. ترکیب این رمها با مادربرد X570 Master امکان عملکرد AORUS Memory Boost را برای کاربر فراهم می کند و می توانید این رمها را در فرکانس 3733 مگاهرتز اجرا کنید.

در بحث کارت گرافیک، پیشنهاد ما Gigabyte Aorus RTX 3080 Master است که اخیرا بررسی آن را نیز خدمت شما دوستان تقدیم کرده‌ایم. اس اس دی پیشنهادی از نوع PCIe Gen.4 و کیس نیز از خانواده گیمینگ آئوروس پیشنهاد شده است. مانیتور پیشنهادی با دقت 2K و نرخ به روز رسانی 165 هرتزی است. این مانیتور از نورپردازی RGB Fusion نیز پیشتیبانی می کند.

کولر و پاور از برند محترم کولر مستر، متناسب با قدرت سیستم پیشنهادی در لیست قرار گرفته است.

ست سیستم گیمینگ شماره 2 آئوروس:

سیستم پیشنهادی حرفه‌ای گیمینگ آئوروس GIGABYTE AORUS

دومین پیشنهاد ما با بودجه حدود 150 میلیون تومان، سیستم فوق مبتنی بر پردازنده پر قدرت 10900K اینتل است که اخیرا با کاهش قیمت خوبی مواجه بوده است و از لحاظ توانمندی عملکردی بی نظیر و هم کلاس سیستم قبلی دارد. در این سیستم نیز می توانید از قابلیت عملکرد AORUS Memory Boost رمهای آئوروس بهره ببرید و فرکانس رمها را به راحتی بر روی 3700 مگاهرتز تنظیم کنید. در این لیست اس اس دی PCIe Gen.3 سامسونگ پیشنهاد شده است، که در نوع خود بی نظیر است. مابقی قطعات مشابه سیستم اول انتخاب شده اند.

سیستم پیشنهادی حرفه‌ای گیمینگ آئوروس GIGABYTE AORUS
کیت رم GP-AR36C18S8K2HU416RD آئوروس گیگابایت، تعداد 2 ماژول 8 گیگابایتی دارد، و در کنار آنها 2 ماژول خونثی نیز وجود دارند که صرفا برای تکمیل اسلات های خالی کناری طراحی و ساخته شده اند تا نمای RGB سیستم در هر 4 اسلات رم کامل باشد.

ست سیستم گیمینگ شماره 3 آئوروس:

سیستم پیشنهادی حرفه‌ای گیمینگ آئوروس GIGABYTE AORUS

یک رده پایینتر در رنج بودجه 100 میلیون تومانی، سیستم پیشنهادی فوق برای گیمینگ در دقت 2K و یا FHD 240Hz پیشنهاد می شود. این سیستم مجهز به پردازنده 5600X، میزان 16 گیگابایت رم DDR4 و کارت گرافیک RTX 3060 Ti است. برای مانیتور نیز، مدل KD25F آئورس با نرخ به روز رسانی 240Hz پیشنهاد شده است.

ست سیستم گیمینگ شماره 4 آئوروس:

سیستم پیشنهادی حرفه‌ای گیمینگ آئوروس GIGABYTE AORUS

و در همان رنج بودجه سیستم پیشنهادی مبتنی بر نسل 10 اینتل پیشنهاد می شود. این سیستم قدرتی هم کلاس با سیستم قبل دارد، و در این رنج قیمتی حتما پیشنهاد می شود.

در پایان، انشاالله با از بین رفتن تب ماینینگ، کم کم قیمت کارتهای گرافیک و پاور، هر چه بیشتر به نرخ واقعی خود نزدیک‌تر می‌شوند و ما نیز در آینده، با موجود شدن قطعات میان‌رده و پایین‌رده از خانواده Aorus، سیستم های جدیدتر با بودجه های متنوع تری را به این بخش اضافه خواهیم کرد.

هرگونه سوال و پیشنهاد در ارتباط با محصولات گیگابایت، علی الخصوص خانواده معظم گیمینگ Aorus را در این مقاله پاسخگو خواهیم بود.

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *