خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

41 هزار دلار برای یکسال بازی کردن – هم فال و هم تماشا

دسته‌بندی نشده

41 هزار دلار برای یکسال بازی کردن – هم فال و هم تماشا

از قدیم الایام پدر و مادرها در گوش فرزندان خود خوانده‌اند که بازی کامپیوتری برای تو نان و آب نمی‌شود! اما مثل اینکه اوضاع فرق کرده! آیا شما هم از افرادی هستید که بصورت مداوم بازی‌های رایانه‌ای انجام می‌دهید؟ آیا دوست دارید برای انجام این سرگرمی مبلغی دریافت کنید؟ چه کسی بدش می‌آید؟ یک شرکت سازنده سیستم‌های کامپیوتری در انگلستان تصمیم گرفته تا برای گیمرهای حرفه‌ای 41 هزار دلار برای یکسال بازی کردن بپردازد. آنطور که پیداست این شرکت به دنبال یک بازیکن برای اداره بخش “کامپیوترهای افسانه‌ای و قدرتمند” خود است.

41 هزار دلار برای یکسال بازی کردن – هم فال و هم تماشا 01

داستان 41 هزار دلار برای یکسال بازی کردن از چه قرار است؟

طبق خبری که توسط وبسایت PC Gamer گزارش شده است، شرکت OPSYS که سازنده سیستم‌های قدرتمند PC از شهر Stockport انگلستان است، به دنبال شخصی برای بازی کردن با رایانه‌های خود است و در ازای آن 30،000 پوند (حدود 41،000 دلار) برای کار 12 ماهه خود پرداخت می‌کند. این شرکت در توضیحات خود برای این موقعیت شغلی ذکر کرده: “ما به جای پرداخت 30 هزار پوند به برخی از افراد تبلیغاتی یا شرکت‌های تبلیغاتی دنیا، 30 هزار پوند به شما می دهیم تا بتوانید با آن‌ها بازی کنید.”

متن این آگهی نیز جالب است: “فقط معتادان به بازی اقدام کنند. افراد شرکت ما نمی‌توانند گیمرها را پیدا کنند. آن‌ها باید خودشان را به ما نشان دهند. فقط کسانی که می‌توانند به صورت پیوسته به بازی بپردازند ثبت نام کنند.” در قسمت شرایط داوطلب، متنفر بودن پدر و مادر از وی یک قابلیت محسوب می‌شود! اینکه آیا این شغل فراتر از انجام بازی است یا خیر، نامشخص است، اگرچه به نظر می‌رسد این موضوع یک حیله تبلیغاتی از سوی این شرکت باشد. البته باید خاطرنشان کنیم که این موقعیت تمام وقت از راه دور نیز قابل انجام است و هیچ اشاره‌ای به محدودیت مکانی آن برای ساکنان انگلستان قید نشده است. درخواست‌های متقاضیان تا تاریخ 9 آوریل دریافت می‌شوند و مصاحبه نهایی نیز در تاریخ 12 آوریل انجام می‌شود.

نظر شما درباره پرداخت 41 هزار دلار برای یکسال بازی کردن چیست؟ آیا شرایط لازم برای این موقعیت شغلی را دارید؟

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *