خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

گیم تایم: معرفی بازی Shadow Fight – زیبا، جذاب و اعتیاد آور

دسته‌بندی نشده

گیم تایم: معرفی بازی Shadow Fight – زیبا، جذاب و اعتیاد آور

اگر چه این اواخر دور، دورِ بازی‌های بتل رویال، چه بر روی کنسول‌ها و کامیپوترهای شخصی، و چه بر روی گوشی‌های موبایل بوده است، اما عناوین مبارزه‌ای، خصوصا عناوین مبارزه‌ای آنلاین هنوز محبوبیت زیادی نزد کاربران دارند. بازی Shadow Fight یکی از عناوین بسیار زیبا در نقش آفرینی مبارزه ای است که توسط استودیو Nekkei ساخته شد و مورد استقبال گیمرها قرار گرفت. اولین نسخه از این بازی، در سال 2011 بر پایه فیسبوک منتشر شد. نسخه دوم در سال 2013 با عنوان Shadow Fight 2 منتشر شد و سومین قسمت این سری نیز با عنوان Shadow Fight 3 در سال 2017 معرفی و عرضه شد. در ادامه معرفی کوتاهی از دو نسخه اصلی بازی، یعنی قسمت دوم و سوم خواهیم داشت. همراه سخت افزار مگ باشید.

معرفی بازی Shadow Fight – ساخته اعتیاد آور استودیو Nekkei

سری Shadow Fight پس از عرضه قسمت دوم این بازی مورد توجه گیمرها قرار گرفت. به طور مشخصی این بازی پتانسیل تبدیل شدن به یک بازی عالی را داشت. گیم پلی جذاب و سیستم مبارزه خوب باعث شد بازی خصوصا بر روی پلتفرم موبایل شدیدا مورد استقبال قرار بگیرد. Shadow Fight 2 در کمتر از یک ماه، پنج میلیون بار دانلود شد. این بازی ابتدا بر روی iOS و سپس برای اندروید منتشر شد. در حالی که این بازی اجرای بسیار خوبی بر روی iOS داشت، استقبال اندرویدی‌ها به اندازه‌ای خوب بود که Shadow Fight 2 بر روی پلتفرم اندروید یک موفقیت تمام و کمال را برای Nekkei رقم بزند.

Shadow Fight 2 استارت موفقیتی بزرگ را زد

در این بازی، همان طور که از نامش پیداست، سایه‌ها هستند که به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند. در Shadow Fight 2 شخصیت شما چیزی جز یک سایه نیست. مبارز شما ابتدا باید یاد بگیرد با دستان خالی مبارزه کند و در هر مبارزه و بعد از پیروزی، تجاربی کسب می‌کند، آیتم‌هایی به دست می‌آورد که به قدرت وی می‌افزاید. تنوع آیتم‌ها و تسلیحات در بازی مناسب بوده و سیستم مبارزه قابل قبول است اما بدون ایراد نیست. برخی واکنش‌ها کند است، ضربات گاها دقیق نیستند یا امکان نشستن در بازی وجود ندارد. اما می‌توان با نیم خیز شدن، جای خالی داد.

سری Shadow Fight در هر دو حالت آنلاین و آفلاین ساخته شده‌اند و پرداخت درون برنامه‌ای دارند. می‌توانید با خرید آیتم ها، پیشرفت خود را تسریع کنید. به طور کلی بازی به گونه‌ای طراحی شده تا شما به خرید آیت‌ ها تشویق شوید، هر چند دیدن ویدئوهای تبلیغاتی 30 ثانیه‌ای که گاها روی اعصاب گیمر می‌رود، در کسب جایزه و پول کمک حال شما خواهد بود.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 و رفع نواقص و مشکلات نسخه دوم

Shadow Fight 3 یک مکمل عالی برای قسمت دوم بود. در قسمت سوم، بسیاری از ضعف‌های قسمت قبل رفع شده است. حالا مبارز شما به میل شما می‌تواند چهره ای قابل شخصی سازی داشته باشد و حتی جنسیت وی را نیز می‌توانید تعیین کنید. گرافیک بازی بهبود یافته، سیستم مبارزه پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است. داستان در قسمت سوم، چندین سال بعد از داستان قسمت دوم را حکایت می کند. شما می توانید ضمن طی کردن خط داستانی بازی، ماموریت‌های جانبی و دوئل‌های مختلف را تجربه کنید. مبارزات داستانی گاها نسبت به توانایی مبارز سایه سخت یا بسیار سخت هستند. در این مواقع دوئل‌ها کمک می‌کنند که ابتدا به سطوح بالاتری از قدرت و توانایی برسید و سپس به ماموریت‌ها بروید چرا که در غیر این صورت، شکست شما در مبارزات داستانی قطعی است.

بازی در این مواقع به خوبی کاربر را راهنمایی می‌کند. درجه سختی بازی به تدریج بیشتر می‌شود و هر چقدر توانایی و آیتم های شما ارتقا پیدا می‌کند، بازی حریفان سر سخت‌تری را برای شما در نظر می‌گیرد. بنابراین جذابیت بازی در طول انجام آن حفظ می‌شود. Shadow Fight 3 آنلاین بوده و مانند بسیاری از بازی‌های آنلاین، طوری طراحی شده که به خوبی شما را درگیر کند تا به سختی گوشی خود را کنار بگذارید. هر چقدر بیشتر برای بازی وقت بگذارید، پیشرفت شما نیز بیشتر خواهد بود. پیشنهادهای متعدد برای خرید آیتم‌ها و ویدئوهای 30 ثانیه ای در بازی پر تعدادند و با دیدن ویدئوها، تجهیزات جدید، سکه، جم یا ارتقا تجهیزات فعلی به صورت رندوم برای گیمر در نظر گرفته می‌شود. نه همیشه، اما معمولا دیدن ویدئوها ارزش آیتم‌های دریافتی را دارند.

به طور کلی از سری Shadow Fight پیشنهاد ما برای بازی طبیعتا نسخه سوم بازی است که نسبت به نسخه‌های قبل بهبود قابل توجهی داشته و یک تجربه جذاب و اعتیار آور را می‌تواند برای گیمر رقم بزند. اگر چه خرید آیتم‌ها پیشرفت شما را سریع تر می‌کند، اما بدون این کار نیز می‌توانید در بازی پیشرفت کنید و تبدیل به مبارزی بهتر شوید. شناسایی سبک مبارزه حریفان و کسب تجربه، استفاده از آیتم‌های قوی و مناسب نسبت به استراتژی حریف و البته انتخاب به موقع یک ماموریت، سختی مبارزات را می‌تواند کاهش دهد. Shadow Fight 3 را به موبایل گیمرهای علاقمند به بازی های نقش آفرینی آنلاین پیشنهاد می‌کنیم.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

گیم تایم: معرفی بازی موبایل Table Tennis Touch – چشمانت را از توپ برندار!

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *