خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

رونمایی از Nothing – برند جدید بنیانگذار وان پلاس

دسته‌بندی نشده

رونمایی از Nothing – برند جدید بنیانگذار وان پلاس

کارل پی امروز از ماجرایی جدید خود، یعنی برند Nothing رونمایی کرد. این شرکت که در لندن واقع شده است در توصیف فعالیت خود، عنوان کرده که “شرکت جدید آینده‌نگر محصولات مصرفی در حوزه فناوری” است. اما در تیزری که برای رونمایی از این برند منتشر شده، اشاره‌ای به هیچ محصول جدیدی نشده است.

شرکت Nothing (هیچ) از ماه اکتبر سال 2020، یعنی زمانیکه کارل پی شرکت وان‌پلاس را ترک کرد، فعالیت خود را آغاز کرد. کارل پی و پت لاو که در حال حاضر مدیرعامل OnePlus  است، بنیانگذاران این برند چینی بودند.

بیشتر بخوانید: نامه خداحافظی بنیانگذار وان پلاس و قطعی شدن تصمیم ترک او

سرمایه گذاران برند Nothing چه کسانی هستند؟

کارل پی در ماه دسامبر سال گذشته اعلام کرده بود که برای ماجرایی جویی جدید خود توانسته 7 میلیون دلار سرمایه جمع کند. در میان سرمایه‌گذاران نام‌های شناخته شده‌ای به چشم می‌خورد که از جمله آنها می‌توان به افراد زیر اشاره کرد.

  • Tony Fadell: مدیرعامل سابق Nest و مخترع آیپاد
  • Kevin Lin: هم‌بنیانگذار توئیچ
  • Steve Huffman: هم بنیانگذار و مدیرعامل ردیت
  • Josh Buckley: مدیرعامل پروداکت هانت
  • Casey Neistat: یوتیوبر معروف

“از آخرین باری که یک چیز هیجان انگیز در دنیای تکنولوژی اتفاق افتاد، زمان زیادی می‌گذرد. وقت نسیم تازه‌ای از تغییرات رسیده است. مأموریت Nothing  حذف مرزهای بین انسان و تکنولوژی جهت خلق یک آینده دیجیتال یکپارچه است. ما باور داریم که بهترین تکنولوژی، زیبایی است، در عین حال، طبیعی و ملموس برای استفاده است. زمانیکه به اندازه کافی پیشرفته باشد، در پس زمینه محو خواهد شد و تبدیل هیچ (Nothing) خواهد شد.”

ناثینگ قرار است که در نیمه اول سال 2021 اولین دستگاه هوشمند خود را راهی بازار کند. این شرکت تازه تأسیس در توئیتی که ساعاتی پیش منتشر کرده به همراه تیزری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، گفته است: “همه چیز را دوباره تحت بررسی قرار دادیم به هیچی (Nothing) رسیدیم”. در دومین توئیت این شرکت از حمایت و هیجانی که کاربران توئیتر از خود بروز دادند، قدردانی کرده و گفته است که هنوز هیچی (Nothing) ندیده‌اید!

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *