خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

برندگان مسابقه شب یلدا سخت افزارمگ با همکاری اوریکو مشخص شدند

دسته‌بندی نشده

برندگان مسابقه شب یلدا سخت افزارمگ با همکاری اوریکو مشخص شدند

سرانجام زمان معرفی برندگان مسابقه شب یلدا سخت افزارمگ که با همکاری شرکت محترم اوریکو برگزار شده بود فرا رسید.

به رسم هر سال، شب یلدای 99 هم وبسایت سخت‌افزار افتخار این را داشت که مسابقه‌ای کوچک با مشارکت اعضای سایت برگزار کند. این مسابقه با همکاری شرکت اوریکو برگزار شد و جوایز آن 5 پاوربانک 10000 میلی آمپرساعتی مدل ORICO K10000  تعیین شد.

همانطور که مطلع هستید بیش از یک ماه از زمان برگزاری این مسابقه گذشته است. مسابقه‌ای که به‌طور همزمان در صفحه اینستاگرام وبسایت سخت‌افزار نیز جریان داشت. متأسفانه در طول این مدت صفحه اینستاگرام سخت‌افزار از دسترس ما خارج شده و تلاش‌هایمان برای بازگرداندن آن تا این لحظه  میسر واقع نشده است. اما از آنجاییکه آدمی به امید زنده است و ما نیز امید خود را برای بازگرداندن صفحه قبلی از دست نداده‌ایم، تصمیم گرفتیم تا از یک طرف بیش از این کاربران عزیز وبسایت را برای اعلام برندگان منتظر نگذاریم، از طرف دیگر حق شرکت‌کنندگان مسابقه در صفحه سابق اینستاگرام را پایمال نکنیم. از همین رو، امروز 3 برنده خوش‌شانس وبسایت سخت‌افزار را اعلام می‌کنیم و زمانیکه موفق شما صفحه اینستاگرام را بازگردانیم، 2 برنده دیگر را اعلام خواهیم کرد.

برندگان مسابقه شب یلدا سخت افزارمگ و اوریکو

برنده اول: کاربر ابراهیم با ایمیل chi*****.m@gmail.com

برنده  دوم: کاربر Saeed با ایمیل so*****n@yahoo.com

برنده سوم: کاربر رضا برادران با ایمیل bar*****5@gmail.com

ضمن عرض تبریک لازم به ذکر است برندگان عزیز لطفاً ظرف مدت 14 روز مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، آدرس و تلفن تماس خود با ایمیلی که در وبسایت ثبت‌نام کرده‌اند، به نشانی info@sakhtafzarmag.com ارسال کنند تا هماهنگی‌های لازم برای ارسال جوایز انجام شود. در صورت عدم ارسال مدارک، وبسایت حق انجام قرعه کشی مجدد و مشخص کردن برندگان دیگر را برای خود محفوظ خواهد داشت.

با تشکر از همه دوستان و همراهانی که در این مسابقه شرکت کردند و با آرزوی برنده شدن شما در مسابقات بعدی سخت‌افزارمگ.

اینستاگرام سخت‌افزارمگ

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *