خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

احتمال تولید سریال هری پاتر توسط HBO MAX – تجدید خاطرات؟

دسته‌بندی نشده

احتمال تولید سریال هری پاتر توسط HBO MAX – تجدید خاطرات؟

هری پاتر در زمان پرده برداری خود یکی از بهترین فیلم‌های سینمایی بود و با حضور نسخه‌های بعدی خود این رتبه محفوظ مانده بود. اما با گذشت زمان طولانی و رونمایی از فیلم‌های بسیار زیاد دیگر، هری پاتر رنگ و روی کمتری به خود گرفته است و تبدیل به یک تجدید خاطره برای علاقه مندان خود شده است. با این وجود تولید سریال هری پاتر توسط HBO MAX احتمالا به زودی صورت بگیرد.

بعد از اینکه آمازون شروع به ساخت سریال ارباب حلقه‌ها کرد، فکر تولید چنین سریال‌هایی در فکر بسیاری از کارگردان و تولید کنندگان فیلم‌های سینمایی معروف افتاد. از این رو همکاران HBO درحال تصمیم گیری برای تولید سریال هری پاتر هستند. گزارش جدید نشان می‌دهد تولید سریال هری پاتر توسط HBO MAX توسعه و تنظیم داده خواهد شد.

همچنین بر اساس گزارش دیگر ظاهرا ایده این سریال قبلا مورد بحث قرار گرفته شده بوده است اما هیچ قرارداد یا حرکتی از سوی هیچ یک از عوامل HBO انجام نگرفته است و احتمال اینکه این ایده تولید سریال در آخر به هیچ برسد وجود دارد ولی احتمال آن با توجه به محبوبیت فیلم هری پاتر بسیار کم می‌باشد.

تولید سریال هری پاتر توسط HBO MAX

تولید سریال هری پاتر توسط HBO MAX – هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است

همچنین طبق بیانیه که بین HBO MAX و Warner Bros گفته شده: هیچ سریالی با نام هری پاتر در دست ساخت نیست. این کمی دلسرد کننده است و شاید طرفداران این سری را دلخور کرده باشد اما خبر خوب این است که طبق گفته‌ها، چنین سریالی در دست ساخت نیست و احتمال اینکه در آینده نزدیک شروع ساخت آن آغاز بشود زیاد است.

باید دید عوامل تولید کننده این سریال در صورت توافق دو جانبه، چگونه قادر هستند شخصیت‌های اصلی را با شخصیت‌های دیگر جایگزین کنند. در حال حاضر چهره‌های اصلی این فیلم در دید همه طرفداران ثبت شده‌اند و حضور شخصیت‌های جدید با صدا و تصویر جدید برای کاربران کمی ناراحت کننده خواهد بود. از این رو تیم سازنده سریال باید تمام تلاش خود را برای ارائه یک خروجی عالی انجام دهد تا کاربران را به سمت خود جذب کند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فیلم برداری، صحنه‌های اکشن فیلم‌های هری پاتر در صورت بازسازی بسیار جذاب خواهند بود. احتمال اینکه در این سریال شاهد صحنه‌های تکراری برای یکسان کردن فیلم و سریال باشیم زیاد است و امیدواریم حالت‌های اکشن رنگ و بوی خاصی به خود بگیرند.

بیشتر بخوانید: تاریخ اکران فیلم Mortal Kombat در سینماها و HBO Max مشخص شد

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *