خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

آغاز سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران – فرصت ثبت‌نام را از دست ندهید

دسته‌بندی نشده

آغاز سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران – فرصت ثبت‌نام را از دست ندهید

سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران از روز یکشنبه 5 بهمن با برگزاری اولین کنفرانس خبری به صورت رسمی آغاز شده و فریلنسرهای علاقمند می‌توانند در وبسایت جشنواره برای رقابت با فریلنسرهای دیگر ثبت‌نام کنند. اما قبل از آن، بهتر است کمی با این جشنواره و اهداف برگزاری آن آشنا شوید.

سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران

این سومین سالی است که جشنواره فریلنسرهای ایران با هدف فرهنگ‌سازی، ارتقا سطح فریلنسینگ و شناسایی و تقدیر از فریلنسرهای برتر ایرانی، برگزار می‌شود. در واقع یکی از اهداف اصلی این جشنواره جلب اعتماد کسب‌وکارهای کوچک وبزرگ در بلندمدت برای برون‌سپاری پروژه‌ها و همکاری با فریلنسرها است.

جشنواره فریلنسرهای ایران اولین بار در سال 1397، توسط پلتفرم پونیشا پایه‌گذاری شد. اولین دوره از این جشنواره رقابتی بود میان فریلنسرهای فعال در این پلتفرم. در سال 1398 که دومین دوره جشنواره برگزار شد، با همکاری پونیشا و پارس کدرز این رویداد شکل عمومی‌تری به خود گرفت. حالا در سومین دوره شاهد همکاری پلتفرم‌های پونیشا، پارس‌کدرز، وینا تلنت و تایپ‌ایران با یکدیگر هستیم.

ثبت نام در سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران به چه صورت است؟

سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران در 7 حوزه اصلی و 17 مهارت برگزار خواهد شد و فریلنسرهایی که در یکی از این 7 زمینه فعالیت دارند، می‌توانند برای شرکت در جشنواره ثبت‌نام کنند. 7 حوزه اصلی فعالیت در فریلنسینگ و 17 مهارت عبارتند از:

  • طراحی (رابط و تجربه کاربری، گرافیک)
  • دیجیتال مارکتینگ (مدیریت شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی دیجیتال، SEO)
  • تولید محتوا (نوشتاری، صوتی، ویدئویی، ترجمه)
  • مدل‌سازی سه بعدی (معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، انیمیشن، طراحی بازی)
  • برنامه نویسی (back-end, front-end, mobile)
  • تصویرسازی
  • عکاسی

فریلنسرهایی که خود را واجد شرایط برای شرکت در جشنواره می‌دانند، می‌توانند از تاریخ 5 الی 30 بهمن با ورود به وبسایت جشنواره به آدرس freelancerz.ir فرم شرکت در رقابت را پر کرده و مدارک و مستندات خود را برای داوری ارائه کنند. البته توجه داشته باشید که تنها تا ساعت 24 روز پنج‌شنبه 30 بهمن فرصت ثبت‌نام خواهید داشت و این زمان تمدید نخواهد شد. با این حال، امکان ویرایش و تکمیل فرم ثبت‌نام در این بازه زمانی برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

پس از پایان دوره ثبت‌نام، نوبت به انجام فرآیند داوری خواهد رسید. داوران این جشنواره که فریلنسرهای متخصص و باتجربه‌ای هستند، رزومه، نمونه‌کارها و فعالیت‌های ثبت‌نام‌کنندگان را بررسی کرده و امتیاز خود را براساس شاخصه‌های مرتبط با مستندات پروفایل هر فریلنسر ثبت خواهند کرد. داوران این دوره از جشنواره مسعود صدری، امیر صادقپور، پریسا قربانی، احسان طریقت، غزاله مطیعا، سینا شفیع‌زاده، مصطفی یکرنگی، رکسانا علی‌طلب، محمد واعظی، محسن مریدی، بنفشه قصرفخری، کیمیا خسروی، منظر سزاوار و حورا وکیلی خواهند بود.

 در کنار معرفی بهترین فریلنسرها در سومین دوره جشنواره، از فعال‌ترین فریلنسرها و کارفرماهای سال گذشته‌ی تمام پلتفرم‌ها نیز تقدیر خواهد شد.

سومین جشنواره‌ی فریلنسرهای ایران با حمایت هاست ایران، زیبال، دفتر شما، درگاه پرداخت جیب، ابرآروان، فرمالو، نجوا، جابینجا، ایران سرور، نیک پرداخت و چاپچی برگزار می‌شود. وبسایت سخت‌افزارمگ هم به عنوان یکی از حامیان رسانه‌ای پوشش اخبار مرتبط با این رویداد را عهده‌دار خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در سومین دوره جشنواره فریلنسرهای ایران می‌توانید به آدرس freelancerz.ir مراجعه کنید. لازم به ذکر است که رویداد اختتامیه این جشنواره روز پنج‌شنبه 21 اسفند ماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و در آن برگزیدگان جشنواره معرفی و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد. 

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *