خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

تماشا کنید: کالبدشکافی گلکسی S21 Ultra سامسونگ و کشف اجزای داخلی آن

دسته‌بندی نشده

تماشا کنید: کالبدشکافی گلکسی S21 Ultra سامسونگ و کشف اجزای داخلی آن

امروز با ویدئویی از کالبدشکافی گلکسی S21 Ultra سامسونگ که توسط JerryRigEverything  منتشر شده، در خدمت شما عزیزان هستیم. با ما همراه باشید.

پرچمداران جدید سامسونگ که اواخر دی ماه از آنها رونمایی شد، هنوز داغ‌ترین گوشی‌های بازار به حساب می‌آیند. به خصوص نسخه اولترا که در مقایسه با دو گوشی دیگر از مشخصات جذاب‌تری بهره می‌برد. زک نلسون در کانال یوتیوب خود، JerryRigEverything چند روز قبل ویدئویی از تست مقاومت این گوشی را منتشر کرد. اگر به خاطر داشته باشید، Galaxy S21 Ultra توانست از این آزمایش سخت جان سالم به در ببرد. از همین رو، امروز او تصمیم گرفته تا با کالبدشکافی این گوشی به اجزای درونی دستگاه و میزان تعمیرپذیری آن پی ببرد.

تماشا کنید: تست مقاومت گلکسی S21 Ultra سامسونگ – شکنجه به سبک JRE

ویدئوی کالبدشکافی گلکسی S21 Ultra سامسونگ

این کالبدشکافی هم مانند همیشه با حرارت دادن به قاب پشتی گوشی و جدا کردن آن از بدنه اصلی دستگاه آغاز شده و سپس نوبت به جدا کردن کابل‌ها و باز کردن پیچ‌ها برای جداسازی قطعات از یکدیگر می‌رسد.

کشف سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر S21 اولترا که طبق گفته سامسونگ در مقایسه با نسل قبل 77 درصد بزرگتر شده، بزرگترین چالش زک در این ویدئو است. برای اینکار اما نیاز است که زک ابتدا باتری سرسخت گوشی که بدون هیچ چسبی جداکننده‌ای به دستگاه چسبیده است، جدا شود. جداکردن مادربرد، دوربین‌ها، برد پایین دستگاه و … قطعات دیگری هستند که زک برای رسیدن به سنسور اثر انگشت باید آنها را از پیش رو بردارد. او در نهایت به خواسته خود می‌رسد و درست یا غلط بودن ادعای سامسونگ در بزرگتر شدن این سنسور را کشف می‌کند.

ویدئوی کالبدشکافی گوشی گلکسی اس 21 اولترا سامسونگ مانند همیشه حاوی نکات آموزنده و جالبی بوده که دیدن آنها خالی از لطف نیست. بنابراین از شما دعوت می‌کنیم این ویدئو را تماشا کرده و نظرات خود در خصوص آن را با ما به اشتراک بگذارید.

تماشای ویدئو از یوتیوب

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *