خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

موس جدید Viper 8K شرکت Razer – سریعتر از سرعت نور

تجهیزات جانبی

موس جدید Viper 8K شرکت Razer – سریعتر از سرعت نور

موس جدید Viper 8K شرکت Razer  یک ورژن بهینه‌سازی شده از موس Viper 8K 2019 است. طراحی آن مانند نسخه قبلی است و با همان قیمت 79 دلار در دسترس خواهد بود. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

تفاوت‌های موس جدید Viper 8K شرکت Razer با نسخه قبلی

اول از همه، شرکت Razer اکنون سنسور Focus Plus 20،000DPI را (که در بسیاری از موس‌های دیگر 2020 خود استفاده کرده) در آن به کار برده است. در وهله دوم نیز از آخرین نسل سوئیچ‌های نوری (که سرعت ارتباط بیشتری با کامپیوتر برقرار کرده و حس واکنش پذیری و روانی بیشتری در هنگام لمس آن به کاربر القا می‌کند) استفاده کرده، به گفته این شرکت این موس می‌تواند به سریعترین میزان نرخ ارتباط گیری در بین موس‌های موجود در بازار گیمینگ دست یابد: حداکثر 8000 هرتز . آن هم در حالی که استاندارد صنعت 1000 هرتز است.

موس جدید Viper 8K شرکت Razer - سریعتر از سرعت نور 02

نرخ ارتباط گیری 8000 هرتز بدین معنی است که موس شما در ثانیه 8000 بار پینگ با کامپیوتر شما برقرار می‌کند و زمان پاسخ آن پینگ‌ها را از یک میلی ثانیه به یک هشتم یک میلی ثانیه کاهش می‌دهد. اما چه کسی به این قابلیت و سرعت نیاز دارد؟ بسیاری از ما و حتی گیمر‌های کهنه‌کار متوجه این سرعت بالا نخواهیم شد! طبق گفته شرکت Razer، این موضوع می‌تواند به حرکت آسان‌تر و روان‌تر موس شما کمک کند تا احساس واکنش پذیری بیشتری داشته باشید و البته گیمرهایی که بازی‌های سریعی مانند تیراندازهای اول شخص انجام می‌دهند، به احتمال زیاد از این قابلیت موس لذت می‌برند، حتی اگر متوجه آن نشوند!

شرکت Razer از مطبوعاتی که می‌خواهند ماوس را آزمایش کنند درخواست کرده که حداقل از پردازنده‌های Intel Core i5-8600K یا AMD Ryzen 5 3600، پردازنده گرافیکی Nvidia GTX 1080 یا AMD Radeon RX 5700 یا پردازنده گرافیکی بهتر دسترسی داشته باشند. بهتر است که مانیتور هم از نرخ نوسازی 144 هرتز یا بالاتر بهره ببرد. البته اگر شما به این میزان نیازی نداشته باشید، نرم افزار Razer’s Synapse به شما این امکان را می‌دهد که این نرخ را به 125، 500، 1000، 2000 یا 4000 هرتز برگردانید.

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *