خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

گوشی شیائومی با شارژ وایرلس 67 واتی – برادرهای بزرگ‌تر Mi 11؟

دسته‌بندی نشده

گوشی شیائومی با شارژ وایرلس 67 واتی – برادرهای بزرگ‌تر Mi 11؟

شیائومی هر سال از سری جدید گوشی‌های Mi رونمایی کرده و در ادامه شاهد رونمایی از نسخه‌های دیگر گوشی‌های شیائومی هستیم. با این حال امسال شیائومی تنها به رونمایی از یک دستگاه بسنده کرده است و Mi 11 تنها دستگاه سری Mi امسال شیائومی بوده است. با این حال با توجه به شایعات نسخه‌های Pro و Ultra این سری درحال توسعه و تولید هستند. از این رو گوشی شیائومی با شارژ وایرلس 67 واتی در کد‌های رابط کاربری 12.5 مشخص شده است. آیا به زودی باید شاهد رونمایی شیائومی از Mi 11 pro و Mi 11 Ultra باشیم؟

طبق اطلاعات منتشر شده، در کد‌های نسخه بتای رابط کاربری MIUI 12.5، نام دو دستگاه جدید شیائومی با اسم رمز‌های Star و Mars مشخص شده است. یکی از این دستگاه‌ها به احتمال زیاد Mi 11 Pro شیائومی خواهد بود ولی هنوز اطلاعاتی از دستگاه دیگر در اختیارمان قرار نگرفته است. با این حال با توجه به رونمایی شیائومی از نسخه Ultra برای Mi 10 در سال 2020، احتمالا امسال نیز Mi 11 Ultra جزو خانواده می 11 شیائومی باشد و یکی از اسم‌های Mars یا Star نام این دستگاه خواهد بود.

گوشی شیائومی با شارژ وایرلس 67 واتی

گوشی شیائومی با شارژ وایرلس 67 واتی – الترا یا Pro؟

هر دو دستگاه با نام K1 و K1A نیز کد گذاری شده‌اند که کمی شک برای نسخه الترا به وجود می‌آورد. احتمال اینکه هر دو دستگاه تنها نسخه Mi 11 Pro باشند و یکی برای کشور چین و دیگری برای نسخه جهانی باشد زیاد است ولی باید دید چه زمان اطلاعات بیشتری در این باره منتشر خواهد شد.

 گوشی شیائومی با شارژ وایرلس 67 واتی مدت زیادی است که در بسیاری از سایت‌های خبری نام برده شده است ولی تا به این لحظه هنوز مشخصات دقیقی از ان منتشر نشده است. با این حال حضور اسنپدراگون 888 در این دستگاه به طور حتم یکی از بخش‌های کلیدی خواهد بود. در کنار این مورد در صورتی که pro در کنار اسم این دستگاه قرار بگیرد، احتمال حضور 8 یا 12 گیگابایت رم را جدی‌تر خواهد کرد.

با این حال شایعاتی در رابطه با پشتیبانی MI 11 Pro از شارژ بی‌سیم 80 وات نیز گزارش شده است که کمی دور از واقعیت است. اما با توجه به دستیابی شیائومی به سرعت شارژ 55 وات به صورت بی‌سیم، سرعت 80 وات نیز دور از ذهن نیست و احتمال اینکه امسال یا نهایتا سال آینده دستگاهی با چنین سرعت شارژی رونمایی شود زیاد است.

بیشتر بخوانید: شارژ وایرلس 80 وات شیائومی برای Mi 11 Pro استفاده خواهد شد

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *