خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

MSI از مادربرد و گرافیک گیمینگ خود رونمایی کرد

کامپیوتر

MSI از مادربرد و گرافیک گیمینگ خود رونمایی کرد

MSI از مادربرد و گرافیک گیمینگ خود رونمایی کرد

همانطور که گفته بودیم MSI قبلا از قدرتمند ترین مادربرد های گیمینگ خود را رونمایی کرده بود.

همچنین MSI اعلام کرده بود که اعضای این مادربرد را نیز بزودی عرضه میکند و یک سیستم قدرتمند را برای گیمران به عمل می آورد

حال ام اس ای بعد از عرضه اولین نسخه مادربرد کینگ گیمینگ خود دست به کار بزرگ تری زده و نسخه جدیدی را از این مادربرد را رونمایی کرده است ، منظور از رونمایی این نیست که مشخصات کاملی را منتشر کرده باشد زیرا این مادربرد همان مادربرد قبلی است و همان طراحی قبلی تنها تغییرات کوچک داخلی داشته است .

ویژگی های سری جدید مادربرد  : کارت شبکه گیمینگ Killer E2200 با تاخیر بسیار کم، سیستم صوتی Creative Sound Blaster، هیت سینک های جذاب با طرح اژدها، رابط کاربری UEFI و … بهره می برند، در عین حال نیز قیمت نهایی آنها پایین تر می باشد تا گیمرهایی با بودجه کمتر نیز بتوانند از یک مادربورد گیمینگ لذت ببرند!! پس دیگر نگران قیمت این مادربرد هم نباشید زیرا قرار است قیمت این مادربرد پایین تر از سری قبل باشد.

اولین قطعه سازگار با این مادربرد توسط شرکت MSI رونمایی شد :

اولین عضو خانواده گیمینگ کارت های گرافیکی MSI مبتنی بر تراشه گرافیکی GTX660 Ti(یکی از پرفروش ترین تراشه های گرافیکی) می باشد که به نوعی برادر خوانده کارت گرافیکی N660Ti Power Edition تلقی می گردد که این بار ترکیبی از رنگ سرخ و مشکی در آن بکار رفته است و نشان اژدهای سری گیمینگ   MSIنیز بر روی آن خودنمایی می کند. فرکانس هسته این کارت گرافیکی ۱۰۱۹ مگاهرتز بوده در حالت Boost به ۱۰۹۷ مگاهرتز افزایش می یابد، فرکانس حافظه آن نیز ۶۰۰۰ گیگاهرتز در حالت موثر (۱۵۰۰ مگاهرتز) لحاظ گردیده است. قابل ذکر است N660Ti Gaming از دو گیگابایت حافظه اختصاصی GDDR5 با رابط ۱۹۲ بیتی بهره می برد. MSI ادعا میکند که این گرافیک قدرتمند ترین گرافیک گیمینگ در تاریخ کامپیوتر میباشد !

همچنین آقای Yopu طراح اصلی این گرافیک میگوید ما به کمک چند مهندس از شرکت nVidia در مدت زمان ۵ سال توانستیم گرافیکی را گردآوری کنیم که هیچ شرکتی تا ۱۰۰ سال آینده نمیتواند چنین چیزی را درست کنند.

همچنین این گرافیک با تلویزیون های LG Ultra HD سازگاری بسیار خوبی دارد و کاربران میتوانند از این تلویزیون ها به عنوان مانیتور استفاده کنند و لذت ببرند

0

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *