خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

مادربردهای A88X گیگابایت

3461be772966cf3ee3793391ed0642b2.jpeg
کامپیوتر

مادربردهای A88X گیگابایت

بالاخره شرکت گیگابایت هم مادربردهای مبتنی بر چیپست A88X و سوکت FM2+ خود را برای پردازشگرهای Kaveri معرفی کرد که علاوه بر آن از دو نسل فعلی Trinity و Richland نیز پشتیبانی خواهد کرد.

این سری از برد ها طبیعتا فناوری پیشرفته تری نسبت به نسل قبل دارند ولی قسمت جالب ماجرا اینجاست که بالاخره گیگابایت نسبت به مادربردهای AMD نتیز کمی سخاوت به خرج داد و اولین مادربرد گیمینگ خود را برای APU و تحت برند G1-Killer تولید کرد. G1.Sniper A88X نام این مادربرد گیمینگ می باشد که حرفه ای ترین پلتفرم این شرکت برای APU محسوب می شود. امکانات این برد تقریبا مشابه G1.Sniper B5 می باشد که امکانات صوتی آن رونق بیشتری نسبت به سایر قابلیت هایش دارد و دلیل آن وجود سیستم صوتی AMP-UP گیگابایت در این برد می باشد. این سیستم به دلیل مجهز بودن به خازن های طلایی Nichicon MUSE علاوه بر کارایی کمی هم زیبایی به برد می دهد. دومین برد حرفه ای این شرکت نشان می دهد که گیگابایت جنبه زیبایی در طراحی را برای هر دو طرف رعایت کرده است.

a1

F2A88X-UP4 با استایل قرمز/مشکی خود بسیار شبیه به Z87X-UD4H می باشد. در قسمت امکانات همانطور که می دانید مطمئنا امکانات ملایم تری را نسبت به نمونه های اینتلی شاهد خواهیم بود ولی با این حال این دو برد مجهز به بایوس دوتایی UEFI، مدار Digital Power و پشتیبانی از خروجی صفحه نمایش سه تایی می باشند. مهم ترین فناوری اضافه شده به این سری اسلات پرسرعت گرافیکی نسل سوم PCIe 3.0 می باشد که توسط پردازشگرهای Kaveri پشتیبانی خواهد شد.

0

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *