خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

انویدیا به دنبال AMD

کامپیوتر

انویدیا به دنبال AMD

شرکت انویدیا بالاخره به این نتیجه رسید بسته های بازی AMD کاربران بسیاری را به سمت خود جلب می کند و خوشایند همه است و علاوه بر آن به فروش کارت های انویدیا لطمه وارد می کند. بنابراین انویدیا هم به تازگی با چند ناشر مختلف قرار داد بسته است که همان طور که می دانید یکی از آن ها یوبی سافت می باشد. حال بحث ما بر سر یوبی سافت نیست و این بار در مورد شرکت برادران وارنر می باشد که ناشر بازی Batman: Arkham Origins است. نسخه بعدی بتمن ماحصل قرار داد بین دو طرف است که به صورت باندل با کارت های گرافیک GeForce (مدل های خاص) عرضه خواهد شد.

جزئیات بسته بازی Batman: Arkham Origins

a1

شرکت انویدیا در طی همکاری خود با Warner Bros. Interactive Entertainment و WB Games در مونترال قصد دارد نسخه بعد بتمن را به بهترین نسخه این سری برای کاربران خود تبدیل کند. آن چه که از این همکاری به ما می رسد بسته بازی بتمن می باشد که همراه با مدل های کارت گرافیک انتخاب شده از سوی انویدیا عرضه خواهد شد.

آن طور که تا کنون مشخص شده است این بازی با کارت های سری ۷۰۰ و ۶۰۰ (به غیر از مدل های GTX 650 شامل نسخه های Ti و Ti Boost) عرضه خواهد شد که در این میان سه مدل GTX 650 و GTX Titan مظلوم واقع شده اند. البته ماجرای GTX Titan فرق دارد به دلیل این که اگر کسی بودجه خرید این کارت را داشته باشد دیگر به بسته بازی رایگان احتیاجی نخواهد داشت. ولی بهتر بود GTX 650 هم پشتیبانی می شد و دلیل عدم پشتیبانی مطمئنا قیمت پایین تر این کارت می باشد.

Batman: Arkham Origins کاملا بهینه خواهد بود

a2

این کاملا مشخص است چرا که تا کنون در دو بازی قبلی بتمن لوگوی انویدیا نیز حضور داشت و این سری از PhysX پشتیبانی می کرده است. ولی در نسخه جدید شاهد بعد خاصی از انحصار خواهیم بود. Batman: Arkham Origins از دو قابلیت NVIDIA TXAA و Soft Shadows استفاده خواهد کرد. این نسخه هم چنین از قابلیت های پیشرفته PhysX همانند افکت های پارچه و لباس، بخار، برف و ذره های معلق (همان Particles) استفاده خواهد کرد. با این اوصاف Batman AO تماما در  اختیار GPUهای GeForce GTX خواهد بود که هر دو مثل کاراکتر اصلی بازی قدرتمند می باشند. قسمت مهم ماجرا این است که WB با داستان و گیم پلی قدرتمندتر گاتهام را دوباره زنده کرده است.

قابلیت دیگر این بسته پشتیبانی از استریم این بازی روی کنسول NVIDIA Shield می باشد که اگر یکی از این کنسول ها را دارید می توانید تجربه بهتری داشته باشید. این ایده به نظر کارآمد خواهد بود.

0

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *