خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

اکنون می توانید ویندوز خود را به ۸٫۱ آپدیت کنید

کامپیوتر

اکنون می توانید ویندوز خود را به ۸٫۱ آپدیت کنید

هم اکنون ویندوز ۸٫۱ قابل دانلود است. مایکروسافت اعلام کرد ویندوز ۸٫۱ به صورت آنلاین قابل دستیابی است و دیسک آن را هم فردا میتوانید از فروشگاه ها بخرید.

ویندوز ۸٫۱ یک آپدیت عمده است که بسیاری از نارضایتی های کاربران از ویندوز ۸ را برطرف خواهد کرد، و دکمه استارت نیز برگشته است. ویندوز جدید با تمام برنامه های مرکزی مانند ایمیل، تقویم، و xbox music به روز رسانی شده برگشته، اما امکانات جدیدی مانند برنامه جدید سلامت و تناسب اندام نیز به چشم میخورند.

صفحه استارت حالا از دو اندازه جدید کاشی پشتیبانی میکند: یک اندازه بسیار بزرگ که شما میتوانید آن را به عنوان مثال برای نگاه به ایمیل ها یا مناسبت های تقویم استفاده کنید بدون این که مجبور باشید برنامه مربوطه را باز کنید، و یک اندازه بسیار کوچک که به شما اجازه میدهد آیکون های بیشتری را در صفحه شروع داشته باشید. خبر خوب این که شما همچنین میتوانید بدون مشاهده صفحه استارت ساخته شده برای لمس مستقیما به دسکتاپ بوت کنید ( که ما تصور میکنیم برای افرادی که دستگاه لمسی ندارند یک گزینه عالی است).

ویندوز ۸٫۱ برای افرادی که از ویندوز ۸ استفاده میکنند رایگان است، ولی افرادی که از ویندوز ۷ استفاده میکنند ابتدا باید ویندوز ۸ نصب کنند سپس از به روز رسانی رایگان برخوردار خواهند شد.

ضمنا مایکروسافت اعلام کرده دستگاه هایی که بعد از ۱۸ اکتبر فروخته شوند ویندوز ۸٫۱ را با خود به همراه خواهند داشت.

0

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *