خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

Galaxy A6 و A6+ در سایت اندونزی سامسونگ تأیید شدند + جزئیات کامل

1.اخبار تکنولوژی / کامپیوتر

Galaxy A6 و A6+ در سایت اندونزی سامسونگ تأیید شدند + جزئیات کامل

در اوایل دیروز، ناظر برخی تصاویر لو رفته A6 بودیم، که البته امروز این شایعات به پایان خود رسیدند. شرکت سامسونگ این گوشی را به همراه A6+، در نسخه اندونزی وبسایت خود، با جزئیات کامل لیست کرد.

برای معرفی این گوشی‌ها ابتدا با نمایشگرهای آن‌ها آشنا می‌شویم. هردوگوشی A6 و A6+ از نمایشگر با صفحه نمایش Super amoled infinity  بهره می‌برند. مدل کوچکتر دارای نمایشگر ۵٫۶ اینچی با رزولوشن HD+ است در حالی که برادر یزرگترش از صفحه نمایش ۶ اینچی و رزولوشن FHD+ بهره می‌برد. در بالای صفحه‌ی نمایش ‌هم شاهد لنز دوربین جلو و همچنین فلش LED هستیم. دوربین جلوی A6، ۱۶ مگاپیکسل و دوربین A6+، ۲۴ مگاپیکسل است.

در قسمت دوربین‌ اصلی نیز سامسونگ بین دو برادر فرق قائل شده و بردادر بزرگتر را به دو دوربین ۱۶ و ۵ مگاپیکسلی مجهز کرده در حالی که برای برادر کوچکتر به یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی اکتفا کرده است. این نشان می‌دهد که A6+ از فوکاس زنده بهرم خواهد برد(مانند S9+ و Note 8).

سامسونگ دستیار مجازی Bixby برای هر دو گوشی، به عنوان قابلیت اضافه ذکر کرده است ولی به نظر می‌رسد که مجموعه کامل این دستیار صوتی برای این دو گوشی فراهم نشده باشد، چرا که هیچکدام از گوشی‌ها دکمه اختصاصی Bixby، که در مدل‌های بالاتر شاهد بودیم، وجود ندارد.

هر دو گوشی دارای ۳۲GB حافظه داخلی هستند که قابلیت ارتقا با کارت‌حافظه میکرو را دارند. از لحاظ رم نیز A6+ با ۴ گیگ و A6 با ۳ گیگ رم در دسترس قرار خواهند گرفت. در زمینه پردازنده‌ها هم، هر چند که مدل به صورت مشخص ذکر نشده، ولی با توجه به اعداد موجود در سایت، به نظر می‌رسد که A6 از پردازنده Exynos 7870 و A6+  از پردازنده Snapdragon 450 استفاده خواهد کرد.

قیمت‌گذاری هنوز مشخص نیست، اما با توجه به شایعات قبلی، ممکن است A6 با قیمت حدودی ۳۰۰ تا ۳۴۰ یورو و A6+ با قیمت حدودی ۳۶۰ تا ۴۰۰ یورو منتشر شود.

زمان انتشار این دو گوشی در سایت اندونزی سامسونگ، «به زودی» ذکر شده است.

0

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *