خبر مهم: در زمان وجود COVI-19 شما میتوانید از محصولات پیشرفته و حرفه ای مجموعه برای وب سایت خود استفاده نمایید

Blog

هدیه اپراتورها به مناسبت دهه فجر – اینترنت رایگان همراه اول، ایرانسل، رایتل

دسته‌بندی نشده

هدیه اپراتورها به مناسبت دهه فجر – اینترنت رایگان همراه اول، ایرانسل، رایتل

اپراتورها به مناسبت دهه فجر هدایایی برای مشترکان خود در نظر گرفته‌اند که در ادامه این هدایا و نحوه فعالسازی آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

فعالسازی هدیه اپراتورها به مناسبت دهه فجر

اینترنت داخلی: هدیه همراه اول

همراه اول به مناسبت دهه فجر برای کاربران خود بسته 3 گیگابایتی اینترنت داخلی در نظر گرفته است. این هدیه از یکشنبه 12 بهمن تا چهارشنبه 22 بهمن قابل فعال شدن است. برای فعالسازی آن کافیست کد ستاره 100 ستاره 67 مربع (*100*64#) را شماره گیری کنید. صرف نظر از زمان فعالسازی، این بسته تا 23:59 روز چهارشنبه 22 بهمن  قابل استفاده است و در صورت عدم مصرف حجم بسته، پس از این تاریخ امکان استفاده از بسته وجود نخواهد داشت.

تکان شگفت انگیز: هدیه ایرانسل

ایرانسل به 1100 نفر از مشترکان خود به قید قرعه بسته هدیه 42 گیگابایتی خواهد داد. این بسته از 12 تا 22 بهمن از بخش تکان شگفت انگیز در اپلیکیشن ایرانسل من قابل فعالسازی است. اعتبار این بسته، 24 ساعت پس از فعال‌سازی است و هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار امکان دریافت آن را دارد.

5 گیگ اینترنت 5 روزه هدیه رایتل

رایتل هم 5 گیگابایت اینترنت 5 روزه در کنار 50 دقیقه مکالمه غیررایتلی با پرداخت 15 هزار تومان را به عنوان هدیه برای کاربران در نظر گرفته است. این بسته از طریق اپلیکیشن رایتل من و کد ستاره 225 مربع (*225#) قابل فعالسازی است. البته مهلت فعالسازی آن تا 12 بهمن اعلام شده بود و احتمالاً دیگر امکان فعالسازی آن وجود ندارد.

Leave your thought here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *